LinkPro Hakkında

Markaların, geniş kitlelere ulaşılabilmesinin en ekonomik yollarından biri de promosyondur. Promosyon hizmetimizi LINKPRO markamızın altında INTERLINK güvencesiyle sunmaktayız. INTERLINK hakkında ayrıntılı bilgi için; https://interlink.com.tr/


Hedef kitlenin, marka ve ürünlerine karşı kendini daha yakın hissetmesi ve sürekli hatırlanması, devamında da günlük hayatlarının her alanında kullanabilecekleri ürünler seçilmesi promosyonun en önemli tarafı olmaktadır.

Kurumsal logolu ürünler, algı değeri yüksek ve kaliteli tasarımlarıyla sadakat projelerine zenginlik ve renk katıyor, hedef kitleyi koruma ve motive etmeye, devamında da bağlılığı arttırmaya yardımcı oluyor.


Marka ya da markaların logolarını yüksek kalite ile basmaya uygun olan ürünler, kurumların kalitesi ile tarzını bütünleştirerek hedef kitlenin hafızasında yer ediyor.


Promosyon tarafında düşük maliyetle yüksek reklam yaparken, promosyon ürünlerini doğru seçmek bu işin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.


Markanın sahip olduğu Müşteriler dışında yeni Müşteri potansiyeli de oluşmaktadır. Müşterinin tekrar aynı ürünü alma potansiyelini arttıracak projelerdendir.


İş Ortaklarımıza projelerinde hangi promosyon ürünleri kullanabilecekleriyle ilgili fikir edinmeleri için bu Dijital Promosyon Kataloğunu sizler için yaptık. Bu kataloğumuz sayesinde en kısa yoldan dilediğimiz ürünlerle ilgili bizlere teklif talebinde bulunabilirsiniz. Eğer verdiğimiz fiyatlar tarafınızdan onaylanırsa ürünün üretiminden teslimatına kadar bütün süreçlerle ilgilenmekteyiz. Teslimattan sonra da gelen geri bildirimlerle ilgilenmekte, satış sonrası destek de vermekteyiz.


Ayrıca İş Ortaklarımız için ürettirdiğimiz promosyon ürünleri depomuza alıp istedikleri zaman kişilere veya noktalara gönderebilmekteyiz.